04 września

#INSPIRACJE5

Czy tylko mi miesiące mijają tak szybko? Sierpień okazał się być jeszcze "krótszym" miesiącem niż lipiec. Sporo się działo i sporo się wciąż dzieje. Zdecydowanie bardziej niż na zewnątrz, wewnątrz - we mnie. To miesiąc tęsknoty, niepowodzeń, złości, samotności. Bardzo w tym całym trudnym czasie pomógł mi się zrelaksować rewelacyjny duet księżowski ks.Pawlukiewicz&ks.Kowalski Czarny humor czyli o Kościele na wesoło. Polecam! :)

Jakoś na początku miesiąca odkryłam przepiękną Panią Fotograf, której zdjęcia mają w sobie coś, co bardzo mnie przyciągnęło. Lubię być fotografowana i myślę, że takiej Pani Fotograf dałabym się sfotografować, pomyślę o tym, kiedy będę wybierała się do Krakowa, przedstawiam Wam: Ani Mrugnąć - Anna Słapek.

Muzyczną ucztą było dla mnie odkrycie Audrey Assad, teksty, głos, dźwięki... rewelacja... mogę słuchać bardzo długo, o każdej porze dnia i nocy. 

Na co dzień i od święta nie rozstaję się z matującą pomadką REAL MATT LIPSTICK - Dr Irena Eris, właśnie w takim kolorze jak podlinkowałam czyli vintage pink. Nie dość, że cudownie wygląda na ustach to utrzymuje się przez wiele godzin, trwałość to duży plus tej pomadki (a ma tych plusów wiele!)

Lista tekstów/artykułów/notatek do przeczytania/obejrzenia jest w tym miesiącu nieco dłuższa:
A jeśli będziecie w najbliższym (lub nieco dalszym czasie) w Lublinie, to wskoczcie koniecznie do Bosko - Lody Produkcji Własnej. Pychota!!! :)


4 komentarze:

 1. Ja to jestem takim trochę dziwolągiem, ale mi czas mija powoli. Trochę jakbym tęsknił za wspaniałościami, jakie czekają w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej żyć teraźniejszością, wtedy jest się szczęśliwszym :) Życie przeszłością przynosi najczęściej ból, a życie przyszłością rozczarowanie. U mnie tak jest.

   Usuń
  2. Tak, natomiast przyszłość w raju jest jak najbardziej do osiągnięcia. I taką perspektywą przyszłości warto żyć.

   Usuń
  3. Ale żeby osiągnąć Niebo, trzeba żyć teraźniejszością jak najlepiej się potrafi :)

   Usuń

Copyright © 2016 BożyFreestyle , Blogger