30 listopada

Plakat do pobrania - dla NIEJ

Przychodzę dzisiaj z czymś zupełnie nowym, więc trochę obawiam się Waszej reakcji. Specjalnie dla Was przygotowałam dwa plakaty, które możecie pobrać w wersji do druku. Pojawią się one w dwóch kolejnych notatkach - dzisiejszej, wersja dla Pań oraz drugiej prawdopodobnie w niedzielę, wersja dla Panów. Zapraszam do krótkiej prezentacji pierwszego z nich! 

"Rób małe rzeczy z wielką miłością" - słowa świętej Matki Teresy z Kalkuty w wersji angielskojęzycznej to plakat zdecydowanie dla żeńskiego grona odbiorców tego bloga. O ile sam tekst jest dobry dla każdego, o tyle graficznie raczej nie wpadnie w męskie oko.
Czarna czcionka, a do tego w dwóch przeciwległych rogach delikatny element kwiatowy i oczywiście serduszka :) Jestem przekonana, że taki plakat oprawiony w ramkę lub antyramę będzie idealnym dodatkiem na biurka i ściany kobiecych pokoi. A może warto pomyśleć o prezencie mikołajkowym dla siostry, przyjaciółki, koleżanki? Wystarczy ramka, a piękny prezent z przesłaniem - będzie gotowy :)Pobierajcie i dzielcie się wrażeniami!
PS. Jeśli otworzyliście blog na telefonie, to wróćcie raz jeszcze, gdy odpalicie komputer. Jak już pewnie zauważyliście - plakatu nie można pobrać w wersji mobilnej przeglądarki.

1 komentarz:

  1. Kontemplując życie zastanawiam się, czy to nie jest trochę tak, że krótkie hasła z przesłaniem to coś, co bardziej poruszy kobietę. Kobieta ma w sobie zachwycające dary do promieniowania prawdą Bożą. Ona może wziąć Słowo i uczynić z niego piękno, które dotyka serca, zwłaszcza rzecz jasna serca męskiego. Z mężczyzną sprawa jest trochę inna. On jest zogniskowany na cel - chciałby ze Słowa uczynić konkret, moc, działanie, które kobietę uniesie tak, że namacalnie poczuje powiew świeżego wiatru.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 BożyFreestyle , Blogger